Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kodeks cywilny | Kodeks drogowy
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Kodeks cywilny

Prawo cywilne
Portal informacyjny
A A A
Sądy cywilne
Sądy cywilne
Stan prawny: styczeń 2021r.
Linki sponsorowane

Kodeks cywilny

Pytania prawne (1):
Większe okno
Gość
2011-10-04 20:36:28
Odpowiedzi: 1
Czy kobieta która nie ukończyła 18 roku życia może zawrzeć związek małżeński w dniu swoich 18 urodziń??
Odpowiedzi (1):
Gość
2011-10-11 18:26:41
Tak ponieważ w dniu swych urodzin masz już ukończone 18 lat :)
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

Mój mąż zgodził się przez telefon na umowę dotyczącą wizytówki w internecie. Mąż tego faktu nie pamięta. Po jakimś
Dodano: 2011-10-04 12:28:49 przez: 2011-10-04 12:28:49
Moje pytanie jest takie.Zamieszkuję kamienicę,w której zamieszkują 4 rodziny.Jeden z sąsiadów stawia notorycznie swój
Dodano: 2011-10-03 22:51:47 przez: 2011-10-03 22:51:47
dlaczego wprowadzacie w błąd ludzi aktualny KC w art.934 ma inne brzmienie mówi o dziedziczeniu dziadków zmiana jest
Dodano: 2011-10-04 22:59:04 przez: 2011-10-04 22:59:04
Czy zstępni zmarłego wcześniej brata przyrodniego spadkowdawcy należą do grupy spadkobierców ustawowych?
Dodano: 2011-10-05 01:26:47 przez: 2011-10-05 01:26:47
Do góry