Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kodeks cywilny | Kodeks drogowy
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Kodeks cywilny

Prawo cywilne
Portal informacyjny
A A A
Sądy cywilne
Sądy cywilne
Stan prawny: październik 2018r.
Linki sponsorowane

Kodeks cywilny

Pytania prawne (1):
Większe okno
Wojtek
2012-01-06 00:53:03
Odpowiedzi: 0
Omówienie transakcji odbyło się przez GG za pośrednictwem którego sprzedawca dokładnie opisał towar. Zapłaciłem przy odbiorze przesyłki, niestety zapomniałem poprosić o możliwość rozpakowania paczki przed dokonaniem płatności a to przy używanym przedmiocie za 310 zł jest raczej konieczne. Niestety po odopakowaniu towar okazał się po prostu niezgodny z opisem.
Omówiłem problem ze sprzedającym który zgodził się na reklamację towaru. Ponieważ dokonałem płatności na przesyłce podałem kwotę i inne potrzebne informacje, o wszystkim poinformowałem sprzedającego. Mimo że błąd nie leżał po mojej stronie (towar nie zgodny z opisem) wysłałem paczkę na swój koszt. Po kilku dniach paczka do mnie wróciła znowu na mój koszt. Zero kontaktu ze sprzedającym. Nawet jak jest na gg to najzwyczajniej nie odpisuje...

Jak odzyskać pieniądze ? Mam się zgłosić na komisariat ?
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

co w praktyce oznacza art.912 o nizbywalnosci prawa dozywocia.Kto zabezpieczy prawa dozywocia jezeli osoba ktora sie do tego
Dodano: 2012-01-04 00:11:31 przez: 2012-01-04 00:11:31
czy matka która jest po rozwodzie a dziecko sprawia trudności wychowawczejest dzieckiem pełnoletnim21 lat ma alimenty
Dodano: 2012-01-03 17:34:14 przez: 2012-01-03 17:34:14
mam takie pytanie przeczytalam ta cala ustawe ale szczerze nic kompletnie z niej nie kumam a chce w nie dlugim czasie otworzyc
Dodano: 2012-01-06 18:29:19 przez: 2012-01-06 18:29:19
Mój Teść, w notarialnej umowie darowizny sporządzonej w pażdziernika 2005, darował naszej córce mieszkanie. Czy pięcioro
Dodano: 2012-01-06 20:55:01 przez: 2012-01-06 20:55:01
Do góry