Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kodeks cywilny | Kodeks drogowy
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Kodeks cywilny

Prawo cywilne
Portal informacyjny
A A A
Sądy cywilne
Sądy cywilne
Stan prawny: kwiecień 2024r.
Linki sponsorowane

Kodeks cywilny

Pytania prawne (1):
Większe okno
Wolodymyr
2013-07-01 12:41:54
Odpowiedzi: 0

Witam serdecznie!
Szanowni Państwo, proszę o pomoc, bo nie wiem do kogo się zwrócić.


W dniu 6 marca, 2013 roku odwiedziłem Pure JATOMI Platinum Warszawa Złote Tarasy.
Konsultant, Mateusz zapoznał mnie z warunkami umowy członkowskiej. Na te warunki, o których opowiadał wyraziłem zgodę. Chciałem również przeczytać te warunki spisane już na umowie. Niestety, Pan Mateusz stwierdził, że to bez sensu bo wszystko jest doladnie tak spisane jak opowiedział. Niestety po czasie okazało się, że to co mi powiedział, nie odpowiadało warunkom umowy.
Zapłaciłem gotówką w wysokości 117 zł — Pro-rata; Płatność administracyjna —139 zł. Ja powiedział Mateuszu, że chce abonament ze zniżką, ponieważ studiuje na uniwersytecie. Konsultant powiedział, że jest to najlepsza zniżkа, i pozostała tylko jedna. Nie otrzymał również paragonu za wpisowe. "Darmowe" kilka wejść na solarium okazały się płatne.Chciałem zwiedzać różne kluby, a okazało się, że tylko jeden, ale powiedział również, o różnych itd.
Warunków umowy również nie dostałem od razu po podpisaniu.
Zwracałem się do recepcji kilkakrotnie aby dostarczono mi w końcu kopię warunków umowy.
Otrzymałem je dopiero po 11 dniach od podpisania umowy.
Na rezygnację było już jednak za późno.
Dodatkowo, chciałbym zauważyć, że nie pracowała sauna sucha, następnie mokra. W wannie z hydromasażem było zbyt dużo chloru. Rozmawiałem z manadżerem fitness, ale nie chciał rozmawiać na temat wprowadzenia mnie w błąd przez Mateusza. Rozmowa z konsultantem również nie przyniosła efektu. Mateusz powiedział: «Ja ci zrobiłem zniżki i coś chcesz», a potem powiedział, że ja jestem «crazy». I do tego nazwał mnie «crazy» w czasie wypełniania swoich obowiązków pracy, a ja rozmawiałem z nim jak klient siłowni. Na następny dzień Mateusz przeprosił, ale problem nie został rozwiązany.
Następnie, pani administrator, nie wyjaśniła winę tego problemu zagroziła, że w przypadku odmowy mną płacić za PURE, mi stwarza problemy przy wjeździe do Polski.
Starał się ustanawiać dialog z administracją (m.gala@purepoland.com). Niestety, na moje e-maile nikt nie odpowiedział. Sprawy ciągnęły dwa miesiąc, a ostatnio jedna pani napisała do mnie z adresu m.slowinska@purepoland.com poinformowała, że mimo tego co się stało, muszę zapłacić pieniądze w ramach umowy. To już tak długo zwlekali, aby mi to powiedzieć, być może, 2 miesiące, dzień w dzień przemyśleli każdą literę, jak mi odpowiedź. Jak gdyby odpowiedź administracji Pure JATOMI Platinum Warszawa Złote Tarasy byłaby od razu i uzasadnionа, to bym nie musiał pisać listy i działać w ten sposób .
Tak więc, biorąc pod uwagę wspomniane, nie widzę sensu wracać do tej struktury gdzie mnie oszukali, obrazili, nie chcieli słyszeć i grozili i nie chcę mieć nic wspólnego z kimś, kto rozwiązuje problem po dwóch miesiącach, a nie od razu, kiedy jeszcze był w Polsce. Poza tym, mówił, że pojadę na Ukrainę. To jest nie poważne i myślę, że Państwo to doskonale rozumie.

W związku z tym, proszę o pomoc anulować moje członkostwo bez dodatkowych kosztów.
Serdecznie dziękuję!
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

czy opiekunowi prawnemu przysługuja jakies zapomogi?
Dodano: 2013-06-28 00:30:46 przez: 2013-06-28 00:30:46
czytałam art z tego co czytam gdy dziecko jest pełnoletnie tylko ono decyduje czy wystąpić do sądu o ustalenie ojcostwa
Dodano: 2013-06-26 19:09:08 przez: 2013-06-26 19:09:08
serdecznie! Szanowni Państwo, proszę o pomoc, bo nie wiem do kogo się zwrócić. W dniu 6 marca, 2013 roku odwiedziłem
Dodano: 2013-07-01 12:45:58 przez: 2013-07-01 12:45:58
Mam pytanie, jak to jest czy będąc na umowie zlecenie zwlonienia lekarskie sa akceptowalne...i czy kwota brutto 210zł
Dodano: 2013-07-01 22:28:31 przez: 2013-07-01 22:28:31
Do góry