Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kodeks cywilny | Kodeks drogowy
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Kodeks cywilny

Prawo cywilne
Portal informacyjny
A A A
Sądy cywilne
Sądy cywilne
Stan prawny: sierpień 2020r.
Linki sponsorowane

Kodeks cywilny

Pytania prawne (1):
Większe okno
Gość
2013-10-22 00:59:01
Odpowiedzi: 0
Jestem po rozwodzie w Polsce. Mieszkam za granica -ojciec dzieci rowniez ale w dwoch roznych panstwach.
Ojciec ma ustalone kontakty raz w miesiacu na weekend i swieta przemiennie. Ja nie ograniczam mu kontaktu - do niedawna rowniez udostepnialam mu noclgi w moim domu. Ojciec zjawia sie nieregularnie, ciagle mnie straszy,w zaleznosci od humoru wyplaca alimenty. W tym roku ma prawo do swiat z dziecmi. Chce je zabrac do siebie za granice. Ja natomiast nie wyrazam na to zgody . Nie ma swojego mieszkania, wynajmuje pokoj w domu . chcialabym sie dowiedziec czy musze sie zgodzic na wyjazd dzieci?
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

Czy prawidłowe byłoby powołanie się na art. 222 pkt.2. w przypadku niszczenia budynku na skutek drgań i wstrząsów
Dodano: 2013-10-20 12:07:58 przez: 2013-10-20 12:07:58
Dzień dobry. Do mojej działki którą kupiłem niedawno nie ma dojazdu z drugiej strony, choć jest droga polna którą
Dodano: 2013-10-20 00:59:05 przez: 2013-10-20 00:59:05
Mieszkanie własnościowe. Żyje tylko teściowa. Ja z mężem od 21 lat tu mieszkamy ( zameldowanie). ( teść zmarł 14
Dodano: 2013-10-22 14:43:31 przez: 2013-10-22 14:43:31
czy żona jako wspułwłaściciel domu morze zameldować tam kogoś bez mojej wiedzy i zgody
Dodano: 2013-10-22 22:26:56 przez: 2013-10-22 22:26:56
Do góry