Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kodeks cywilny | Kodeks drogowy
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Kodeks cywilny

Prawo cywilne
Portal informacyjny
A A A
Sądy cywilne
Sądy cywilne
Stan prawny: listopad 2020r.
Linki sponsorowane

Kodeks cywilny

Pytania prawne (1):
Większe okno
Ewa
2010-11-18 17:04:43
Odpowiedzi: 0
Mam pytanie...Niedawno zmarl moj brat nie byl żonaty ani nie mial dzieci. Moj tata zalozyl sprawe o spadek w ktorej udzial beda brali oboje rodzice i ja. ale slyszalam ze od roku zmienila sie ustawa i podobno spadek przypada tylko rodzicom. prosze o odpowiedz
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

Spadkodawcy: małżonek i małżonka Spadkobiercy: wpólna córka i syn małżonka z pierwszego małżeństwa Pytanie: czy
Dodano: 2010-11-14 11:11:57 przez: 2010-11-14 11:11:57
czy od darowizny uczynionej 20 lub więcej lat przed śmiercią może być liczony zachowek?
Dodano: 2010-11-12 15:04:10 przez: 2010-11-12 15:04:10
Co mam zrobić z serwisem samochodowym ,który dopuścił się zaniedbań? Nie podjął sprawdzenia zgłaszanego problemu
Dodano: 2010-11-23 09:50:06 przez: 2010-11-23 09:50:06
Czy Zakład Ubezpieczeń może na podstawie Art. 907 paragraf 2 żądać kopii PIT za lata ubiegłe jeśli występuję o
Dodano: 2010-11-23 13:49:41 przez: 2010-11-23 13:49:41
Do góry