Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kodeks cywilny | Kodeks drogowy
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Kodeks cywilny

Prawo cywilne
Portal informacyjny
A A A
Sądy cywilne
Sądy cywilne
Stan prawny: grudzień 2020r.
Linki sponsorowane

Kodeks cywilny

Pytania prawne (1):
Większe okno
GOŚĆ
2011-01-05 20:14:48
Odpowiedzi: 1
Czy sądowe ustalenie ojcostwa może żądać dziecko które ukończyło 22 rok życia?
Odpowiedzi (1):
Margo
2012-09-07 15:07:06
Nie,zgodnie z art.77 dziecko może żądać ustalenia ojcostwa po skończeniu 16 lat,ale przed osiągnięciem pełnoletności-art.76 par.1
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

pytanie czy można w jaki kolwiek sposób przerwać proces zasiedzenia np wnosząc sprawe do sądu
Dodano: 2011-01-04 19:48:20 przez: 2011-01-04 19:48:20
pytanie powyżj
Dodano: 2011-01-04 17:36:13 przez: 2011-01-04 17:36:13
czy te zwolnienie cudzoziemców od kosztów sądowych obowiązuje w każdej sytuacji ,np czy ma moc prawną w sytuacji eksmisji
Dodano: 2011-01-05 21:32:14 przez: 2011-01-05 21:32:14
serdecznie. W lutym 2002r teściowie darowali notarialnie swojemu synowi i mi(synowej) gospodarstwo rolne wraz z domem i
Dodano: 2011-01-05 21:34:27 przez: 2011-01-05 21:34:27
Do góry