Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kodeks cywilny | Kodeks drogowy
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Kodeks cywilny

Prawo cywilne
Portal informacyjny
A A A
Sądy cywilne
Sądy cywilne
Stan prawny: czerwiec 2018r.
Linki sponsorowane

Kodeks cywilny

Pytania prawne (1):
Większe okno
Gość
2018-06-12 09:55:14
Odpowiedzi: 0
30 kwietnia kupiłam towar, który chciałam zwrócić 30 maja. Zapis na paragonie stanowi, że można zwrócić towar 30 dni od dnia zakupu. Ekspedientka twierdziła, że termin upłynął 29 maja, gdyż dzień zakupu wchodzi w oznaczone 30 dni. Ja uważam, że dzień zakupu nie powinien być wliczana. Która z nas ma rację? Czy art. 111 k.c.ma tu zastosowanie?
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

Jeśli ktoś, jest bezrobotny i "męczy" psychicznie osobę współmieszkającą utrzymującą dom, jaki artykuł
Dodano: 2018-06-01 20:20:32 przez: 2018-06-01 20:20:32
Czy franczyzodawca ma prawo żądać, pod groźbą kar, ujawnienia szczegółowych danych finansowych od franczyzobiorcy ?
Dodano: 2018-05-28 20:56:19 przez: 2018-05-28 20:56:19
Kupiłem działkę 11 lat temu, poprzedni właściciel niby podpisał zgodę na budowę kanalizacji ściekowej miejskiej
Dodano: 2018-06-13 17:47:34 przez: 2018-06-13 17:47:34
czy rordzenstwo musi zapewnic bratu opieke jesli zona jest nie nie zdolna z powodu chorby a nie posiadaja wspolnych dzieci z małżeństa
Dodano: 2018-06-14 10:29:44 przez: 2018-06-14 10:29:44
Do góry