Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Kodeks cywilny | Kodeks drogowy
Kontakt | Mapa strony
godło polski

Kodeks cywilny

Prawo cywilne
Portal informacyjny
A A A
Sądy cywilne
Sądy cywilne
Stan prawny: kwiecień 2018r.
Linki sponsorowane

Kodeks cywilny

Pytania prawne (1):
Większe okno
Józef
2011-01-29 11:55:19
Odpowiedzi: 1
Na telefon dostałem z automatu glosowego wiadomość nieodsłuchałem jej przerwałem połączenie.Następnie zaczeły przychodzić do mnie sms-y ja te sms-y kasowałem.Operator sieci obciążył moje konto po4.92zł za każdy sms.Co robić?
Odpowiedzi (1):
Rah
2011-03-01 20:19:12
Upewnij się, że nie brałeś udziału w żadnym konkursie/głosowaniu (np. w TV) itp. w których wysłanie kosztuje więcej niż normalnie. Sprawdź również wyciągi telefoniczne z tego okresu.
W razie wątpliwości skontaktuj się z operatorem, przedstaw mu swoje wątpliwości co do tej kwoty. Operator udostępni Ci dokładny wyciąg oraz firmę za sprawa której Cię obciążono. Możliwe, że ktoś skorzystał z Twojego telefonu aby Ci kosztów narobić (ex dziewczyna, wredny syn) bądź sam nieświadomie to zrobiłeś (po alkoholu, pomyliłeś numer).
Udaj się też lub zadzwoń do Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta (numery i adresy znajdziesz w google.pl). On pomoże Ci w tej sprawie.
Dodaj odpowiedź:
(opcjonalnie, nie będzie widoczny)
APC
 

Inne pytania:

A jezeli wynik zalatwienia sprawy, w tym przypadku skargi zalatwionej w terminie, mija sie calkowicie z zawartymi w skardze
Dodano: 2011-01-28 15:11:27 przez: 2011-01-28 15:11:27
Jestem użytkownikiem wieczystym na którym wybudowane są budynki. Chcę wypowiedzieć umowę wieczystego użytkowania.
Dodano: 2011-01-28 12:23:55 przez: 2011-01-28 12:23:55
Pracuję jako ekspedientka w sklepie firmowym piekarni. Przychodzi Sanepid na kontrolę, czy ja muszę podpisać protokół?Jak
Dodano: 2011-01-30 00:56:34 przez: 2011-01-30 00:56:34
Myślę że m.in. o zwloce wierzyciela - art. 486 KC np.
Dodano: 2011-01-30 21:44:45 przez: 2011-01-30 21:44:45
Do góry